Готвење со баба: Детенце сака да проба буквално од сè додека готви со баба си
Почетна » Забава » Видео » Готвење со баба: Детенце сака да проба буквално од сè додека готви со баба си

Готвење со баба: Детенце сака да проба буквално од сè додека готви со баба си

Малиот Кејд ќе ве насмее со своите итри обиди да ги проба сите состојки додека готви со баба си.

2-годишното момче сака да проба буквално сè што ќе се стави во садот, а на моменти баба му едвај го спречува. Видеото брзо стана хит на интернет.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9808 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.