Готвење со баба: Детенце сака да проба буквално од сè додека готви со баба си
Почетна » Забава » Видео » Готвење со баба: Детенце сака да проба буквално од сè додека готви со баба си

Готвење со баба: Детенце сака да проба буквално од сè додека готви со баба си

Малиот Кејд ќе ве насмее со своите итри обиди да ги проба сите состојки додека готви со баба си.

2-годишното момче сака да проба буквално сè што ќе се стави во садот, а на моменти баба му едвај го спречува. Видеото брзо стана хит на интернет.

Анкета

Анкета
Каде ќе го поминете летниот одмор?
  • 24%
  • 38%
  • 13%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 500 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.