Горд вујко: Брат дознава дека бебето на сестра му го носи неговото име, неговата реакција е бесценета
Почетна » Забава » Видео » Горд вујко: Брат дознава дека бебето на сестра му го носи неговото име, неговата реакција е бесценета

Горд вујко: Брат дознава дека бебето на сестра му го носи неговото име, неговата реакција е бесценета

Жена го сними моментот кога нејзиниот брат дозна дека новородениот внук го добил неговото име.

Во видеото, Карли Спенсер го кани својот брат Ентони во собата за да го запознае внук му Џијани Ентони Спенсер. Погледнете ја неговата реакција кога ќе слушне како се вика бебето:

Анкета

Анкета
Каде ќе го прославите доаѓањето на 2022 година?
  • 6%
  • 13%
  • 56%
  • 5%
  • 2%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 2447 гласа)

Цитат

Ако гледате што имате во животот, секогаш ќе имате повеќе. Ако гледате што немате во животот, никогаш нема да имате доволно.

Опра

Виц

На интервју за работа во државно...

Директорот: Госпоѓице, зошто би сакале да работите токму во ова претпријатие?

Кандидатката: Татоооо, те молам доста со глупави прашања.