ВИДЕО: Флеш моб предлог за брак на плоштад во Италија
Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Флеш моб предлог за брак на плоштад во Италија

ВИДЕО: Флеш моб предлог за брак на плоштад во Италија

Забавен предлог за брак на плоштад во Италија ги расположи случајните минувачи.

Матео организираше флеш моб за да ја побара за жена саканата Франческа и го сними секој момент.

Во видеото, танчари танцуваат на „Marry Me“ на главниот плоштад во Трст пред вљубениот младич да клекне на колено и да го постави судбоносното прашање. На крајот, среќната девојка не може да си ги задржи солзите.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 11063 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.