ВИДЕО: Трудница се смее и плаче истовремено кога пријателките ќе ја изненадат со „забава“ на дистанца поради коронавирусот
Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Трудница се смее и плаче истовремено кога пријателките ќе ја изненадат со „забава“ на дистанца поради коронавирусот

ВИДЕО: Трудница се смее и плаче истовремено кога пријателките ќе ја изненадат со „забава“ на дистанца поради коронавирусот

Трудница, која морала да ја откаже бебешката забава, доби изненадување од пријателките кое ќе го памети засекогаш.

Тие ѝ организираа бебешка „парада“, поминувајќи со автомобили пред нејзиниот дом без да ја изложуваат на ризик од заразување со коронавирус. Добрите пријателки ѝ ги оставија на тревникот подароците за бебето.

Реакцијата на идната мајка ќе ве разнежи:

Анкета

Анкета
Дали се согласувате со одлуката наставата да започне со физичко присуство?
  • 75%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 2543 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.