ВИДЕО: Тајно ја снимаше саканата со вереничкиот прстен пред да ја побара за жена
Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Тајно ја снимаше саканата со вереничкиот прстен пред да ја побара за жена

ВИДЕО: Тајно ја снимаше саканата со вереничкиот прстен пред да ја побара за жена

Романтичен маж тајно ја снимаше својата девојка со вереничкиот прстен долго време пред да ѝ предложи брак.

Џејмс го купил прстенот и одлучил да почека додека да го испланира совршениот момент за да ја побара Елоа за жена.

Во меѓувреме, тој ја користеше секоја ситуација за да ја сними Елоа во ист кадар со прстенот без таа воопшто да знае за тоа.

Погледнете во видеото, во кое на крајот е прикажано и запросувањето:

@jamesantunes033

♬ Spongebob Tomfoolery - Dante9k Remix - David Snell
@jamesantunes033 #Pedido #Noivado #Casamento #Foryou @Eloá Vasconcelos ♬ Rocket Man (I Think It's Going To Be A Long Long Time) - Remastered - Elton John

Анкета

Анкета
Колку често купувате онлајн?
  • 36%
  • 30%
  • 18%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 5797 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.