ВИДЕО: Татко за секунди го заспива бебенцето со помош на брадата
Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Татко за секунди го заспива бебенцето со помош на брадата

ВИДЕО: Татко за секунди го заспива бебенцето со помош на брадата

Татковци растете брада!

Видео, во кое маж заспива бебенце за само неколку секунди со помош на брадата, стана хит.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9551 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.