ВИДЕО: Талентирана жена стана вирален хит откако ја запеа „Shallow“ за интернет предизвик
Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Талентирана жена стана вирален хит откако ја запеа „Shallow“ за интернет предизвик

ВИДЕО: Талентирана жена стана вирален хит откако ја запеа „Shallow“ за интернет предизвик

Жена со прекрасен глас стана интернет хит откако отпеа дел од хитот „Shallow“ на Лејди Гага и Бредли Купер.

Во рамките на предизвикот „Finish The Lyrics“, шегаџијата Кевин Фрешвотер запираше случајни минувачи во Лондон и ги охрабруваше да ја довршат песната која тој ќе започнеше да ја пее.

Неговото внимание го зароби Шарлот Оубери. Подоцна се дозна дека таа е професионална пејачка.

Еве го целосното видео:

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10518 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.