ВИДЕО: Талентирана жена стана вирален хит откако ја запеа „Shallow“ за интернет предизвик
Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Талентирана жена стана вирален хит откако ја запеа „Shallow“ за интернет предизвик

ВИДЕО: Талентирана жена стана вирален хит откако ја запеа „Shallow“ за интернет предизвик

Жена со прекрасен глас стана интернет хит откако отпеа дел од хитот „Shallow“ на Лејди Гага и Бредли Купер.

Во рамките на предизвикот „Finish The Lyrics“, шегаџијата Кевин Фрешвотер запираше случајни минувачи во Лондон и ги охрабруваше да ја довршат песната која тој ќе започнеше да ја пее.

Неговото внимание го зароби Шарлот Оубери. Подоцна се дозна дека таа е професионална пејачка.

Еве го целосното видео:

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3339 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?