ВИДЕО: Супер трикови за стилизирање на косата
Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Супер трикови за стилизирање на косата

ВИДЕО: Супер трикови за стилизирање на косата

Сакате да си направите афро локни без фигаро? Потребни ви се експресни фризури за кога брзате?

Ова видео ви нуди трикови кои ќе ви се најдат при стилизирањето на косата:

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6372 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.