ВИДЕО: Слатко девојче на свој јазик се расправа со родителите и тврди дека не си играше со храната на кучето
Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Слатко девојче на свој јазик се расправа со родителите и тврди дека не си играше со храната на кучето

ВИДЕО: Слатко девојче на свој јазик се расправа со родителите и тврди дека не си играше со храната на кучето

Видео од слатко девојче, кое на свој јазик се расправа со родителите, ќе ве насмее.

Малата Лилијана упорно тврди дека не си играше со храната на кучето и жестоко ѝ се спротивставува на мајка си, а потоа и на татко си.

Погледнете го видеото:

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6805 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“