ВИДЕО: Слатко девојче на свој јазик се расправа со родителите и тврди дека не си играше со храната на кучето
Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Слатко девојче на свој јазик се расправа со родителите и тврди дека не си играше со храната на кучето

ВИДЕО: Слатко девојче на свој јазик се расправа со родителите и тврди дека не си играше со храната на кучето

Видео од слатко девојче, кое на свој јазик се расправа со родителите, ќе ве насмее.

Малата Лилијана упорно тврди дека не си играше со храната на кучето и жестоко ѝ се спротивставува на мајка си, а потоа и на татко си.

Погледнете го видеото:

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9692 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.