Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Сладок „разговор“ помеѓу мало момче и неговиот прадедо мами насмевки

ВИДЕО: Сладок „разговор“ помеѓу мало момче и неговиот прадедо мами насмевки

Сладок момент помеѓу мало момче и неговиот прадедо беше овековечен со видео кое мами насмевки. Погледнете го нивниот неодолив разговор:

.
@goodnewscorrespondent

TIMELINE CLEANSE: He loves having conversations with his great-granfat

♬ original sound - Good News Correspondent

Анкета

Анкета
Каде на летен одмор годинава?
  • 10%
  • 41%
  • 17%
  • 32%
Се испраќа...

(Вкупно: 3436 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.