ВИДЕО: Реакцијата на бебенце кога ја гледа мајка си двојно - покрај себе и на екранот од телефонот
Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Реакцијата на бебенце кога ја гледа мајка си двојно - покрај себе и на екранот од телефонот

ВИДЕО: Реакцијата на бебенце кога ја гледа мајка си двојно - покрај себе и на екранот од телефонот

Бебенце, кое не може да си поверува дека ја гледа Мама двапати, ќе ве насмее.

Тоа зачудено ја гледа мајка си покрај себе и во екранот од телефонот, а слатката реакција стана хит на интернет.

Анкета

Анкета
Каде ќе го прославите доаѓањето на 2019 година?
  • 11%
  • 54%
  • 4%
  • 12%
  • 1%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 6162 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.