ВИДЕО: Реакции на дечиња кога родителите ќе им речат дека им ги изеле сите слатки кои ги собрале за Халовин
Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Реакции на дечиња кога родителите ќе им речат дека им ги изеле сите слатки кои ги собрале за Халовин

ВИДЕО: Реакции на дечиња кога родителите ќе им речат дека им ги изеле сите слатки кои ги собрале за Халовин

Џими Кимел повторно извлече бес и солзи, но и милостиви зборови од дечиња.

Традиционално, славниот водител поттикна многу родители да ги излажат своите деца дека им ги изеле слатките кои тие ги собрале на Халовин. Различните реакции ќе ве расположат:

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18243 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?