ВИДЕО: Реакции на дечиња кога родителите ќе им речат дека им ги изеле сите слатки кои ги собрале за Халовин
Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Реакции на дечиња кога родителите ќе им речат дека им ги изеле сите слатки кои ги собрале за Халовин

ВИДЕО: Реакции на дечиња кога родителите ќе им речат дека им ги изеле сите слатки кои ги собрале за Халовин

Џими Кимел повторно извлече бес и солзи, но и милостиви зборови од дечиња.

Традиционално, славниот водител поттикна многу родители да ги излажат своите деца дека им ги изеле слатките кои тие ги собрале на Халовин. Различните реакции ќе ве расположат:

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 39%
  • 16%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3912 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.