Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: По 4 синчиња, родилка дознава дека петтото дете е девојче

ВИДЕО: По 4 синчиња, родилка дознава дека петтото дете е девојче

Реакцијата на родилка, која дознава дека по четири синчиња конечно доби ќерка, ќе ви ги насолзи очите.

Аманда Иванели не сакала да го дознае полот на нејзиното неродено бебе во текот на бременоста и го оставила како изненадување. Но, постојано мислела дека ќе има уште еден син.

Погледнете го моментот кога Аманда дозна дека доби ќерка и кога им соопшти на синчињата дека имаат сестричка:

@aivanelli

Our baby

♬ original sound - Amanda Ivanelli
@aivanelli Baby #5 is a ….!!!!! #BoyorGirl #GenderReveal ♬ original sound - Amanda Ivanelli
@aivanelli ore Memory heir reactions are Everything. Absolutely SMITTEN. #genderreveal #4boys1girl ♬ original sound - Amanda Ivanelli

Анкета

Анкета
Колку често купувате онлајн?
  • 39%
  • 27%
  • 18%
  • 16%
Се испраќа...

(Вкупно: 15056 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.