ВИДЕО: Позитивна трудница танцува пред да го роди ОСМОТО дете
Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Позитивна трудница танцува пред да го роди ОСМОТО дете

ВИДЕО: Позитивна трудница танцува пред да го роди ОСМОТО дете

Позитивна трудница, која со танц се справува со родилните болки, го расположи светот.

Во видеото, Џули е на пат да го добие осмото дете, но напредната бременост не ја спречува да ја покаже својата подвижност, танцувајќи на песната „Dame tu cosita“. Снимката беше објавена од нејзиниот сопруг Алекс Боје, кој е познат пејач и актер. Во објавите на Instagram, тој редовно ѝ упатува пофалби на Џули за нејзината издржливост.

„Како го прави ова? Ја сакам оваа жена“ – пишува тој во описот на видеото.

Алекс и Џули стапија во брак во 2007 година.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 33%
  • 8%
  • 59%
Се испраќа...

(Вкупно: 732 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.