Видео од радосни моменти со бебиња кои растат со мили кучиња ќе ви измами насмевка
Почетна » Забава » Видео » Видео од радосни моменти со бебиња кои растат со мили кучиња ќе ви измами насмевка

Видео од радосни моменти со бебиња кои растат со мили кучиња ќе ви измами насмевка

Кучињата и бебињата несомнено оформуваат специјално пријателство доколку растат под ист покрив.

Оваа компилација од среќни моменти од бебенца и нивните крзнени миленици ќе ве насмее и ќе ви го разубави денот:

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9437 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.