Видео од радосни моменти со бебиња кои растат со мили кучиња ќе ви измами насмевка
Почетна » Забава » Видео » Видео од радосни моменти со бебиња кои растат со мили кучиња ќе ви измами насмевка

Видео од радосни моменти со бебиња кои растат со мили кучиња ќе ви измами насмевка

Кучињата и бебињата несомнено оформуваат специјално пријателство доколку растат под ист покрив.

Оваа компилација од среќни моменти од бебенца и нивните крзнени миленици ќе ве насмее и ќе ви го разубави денот:

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18645 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?