ВИДЕО: Момче ѝ подготвува предлог за брак на саканата „пред очи“ додека таа игра во виртуелна реалност
Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Момче ѝ подготвува предлог за брак на саканата „пред очи“ додека таа игра во виртуелна реалност

ВИДЕО: Момче ѝ подготвува предлог за брак на саканата „пред очи“ додека таа игра во виртуелна реалност

Предлог за брак стана хит на TikTok.

Во него, Џордан Флом ѝ подготвува предлог за брак на саканата додека таа покрај него занесено игра игри во виртуелна реалност. Тој се пресоблекува и го зема прстенот додека семејството ја создава романтичната атмосфера.

@jordanflomfitness

Virtual Reality PROPOSAL!! ##virtualreality ##vr ##oculus ##proposal ##valentinesdaygift ##cute ##ring ##engagement ##edsheeran ##perfect

Perfect - Ed Sheeran

Погледнете го целосното видео:

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6791 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.