ВИДЕО: Моментот кога маж ќе добие подарок маченце слично на саканата мачка која ја изгубил
Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Моментот кога маж ќе добие подарок маченце слично на саканата мачка која ја изгубил

ВИДЕО: Моментот кога маж ќе добие подарок маченце слично на саканата мачка која ја изгубил

Маж, кој неодамна ја изгуби мачката со која бил многу приврзан, доби ново маче слично на неа.

Моментот кога неговото семејство ќе му го даде подарокот е документиран во видео кое разнежнува срца на социјалните мрежи. Среќниот сопственик е снимен како си игра и спие со мачето за да не биде само.

Анкета

Анкета
Колку често купувате онлајн?
  • 37%
  • 30%
  • 17%
  • 16%
Се испраќа...

(Вкупно: 1927 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.