ВИДЕО: Младоженец не може да си ги задржи солзите додека неговите ПЕТ сестри чекорат пред невестата до олтарот
Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Младоженец не може да си ги задржи солзите додека неговите ПЕТ сестри чекорат пред невестата до олтарот

ВИДЕО: Младоженец не може да си ги задржи солзите додека неговите ПЕТ сестри чекорат пред невестата до олтарот

Младоженец беше надвладеан од емоциите додека ги гледаше неговите пет сестри како чекорат пред невестата до олтарот.

Тој не можеше да си ги задржи солзите, а овој бесценет свадбен момент беше овековечен со видео. Погледнете го:

Анкета

Анкета
Колку често купувате онлајн?
  • 37%
  • 30%
  • 17%
  • 16%
Се испраќа...

(Вкупно: 1927 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.