ВИДЕО: Мало девојче останува рамнодушно кога првпат ќе му го дадат во скутот новороденото братче
Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Мало девојче останува рамнодушно кога првпат ќе му го дадат во скутот новороденото братче

ВИДЕО: Мало девојче останува рамнодушно кога првпат ќе му го дадат во скутот новороденото братче

Промените не се лесни. На некои деца им е тешко да прифатат дека имаат братче или сестричка, дека повеќе не се сами и дека ќе треба да го делат вниманието на родителите.

Погледнете видео, кое стана хит на социјалните мрежи, од девојче кое останува рамнодушно кога за првпат ќе му го стават новородениот брат во скутот:

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6137 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.