ВИДЕО: Мало девојче останува рамнодушно кога првпат ќе му го дадат во скутот новороденото братче
Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Мало девојче останува рамнодушно кога првпат ќе му го дадат во скутот новороденото братче

ВИДЕО: Мало девојче останува рамнодушно кога првпат ќе му го дадат во скутот новороденото братче

Промените не се лесни. На некои деца им е тешко да прифатат дека имаат братче или сестричка, дека повеќе не се сами и дека ќе треба да го делат вниманието на родителите.

Погледнете видео, кое стана хит на социјалните мрежи, од девојче кое останува рамнодушно кога за првпат ќе му го стават новородениот брат во скутот:

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 9451 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.