Видео кое ќе ве насмее: Кога татко се труди неговото бебенце да изговори „Тата“...
Почетна » Забава » Видео » Видео кое ќе ве насмее: Кога татко се труди неговото бебенце да изговори „Тата“...

Видео кое ќе ве насмее: Кога татко се труди неговото бебенце да изговори „Тата“...

Слатко видео од татко кој вложува напори да го натера неговото бебенце да му довикне мами насмевки на интернет.

Во него, татко чита сликовница со бебето и на секоја страница му вели „Тата“ во обид да го поттикне и тоа да го направи истото. Крајот на видеото ќе ве насмее.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 62%
  • 38%
Се испраќа...

(Вкупно: 5249 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“