Видео кое ќе ве насмее: Кога татко се труди неговото бебенце да изговори „Тата“...
Почетна » Забава » Видео » Видео кое ќе ве насмее: Кога татко се труди неговото бебенце да изговори „Тата“...

Видео кое ќе ве насмее: Кога татко се труди неговото бебенце да изговори „Тата“...

Слатко видео од татко кој вложува напори да го натера неговото бебенце да му довикне мами насмевки на интернет.

Во него, татко чита сликовница со бебето и на секоја страница му вели „Тата“ во обид да го поттикне и тоа да го направи истото. Крајот на видеото ќе ве насмее.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 2443 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?