ВИДЕО: Кога откривање на полот на бебето ќе тргне наопаку...
Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Кога откривање на полот на бебето ќе тргне наопаку...

ВИДЕО: Кога откривање на полот на бебето ќе тргне наопаку...

Младите родители сè почесто организираат фотосесии или забави за откривањето на полот на бебето.

Блогерката Анет Дитген позираше заедно со саканиот и нивната мала ќеркичка, додека со нетрпение очекуваше да дознае дали носи момче или девојче.

Но, нештата тргнаа наопаку и ова стана интересна случка која парот несомнено долго време ќе ја раскажува.

Погледнете во видеото кое го објави Анет и дознајте за што станува збор:

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6786 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.