Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Емотивната реакција на родители кога првпат ќе го видат бебето што го посвојуваат

ВИДЕО: Емотивната реакција на родители кога првпат ќе го видат бебето што го посвојуваат

Нема да останете рамнодушни на ова видео од идни родители кои конечно го земаат во прегратка бебето кое го посвојуваат.

Во него, мајката и таткото за првпат го гледаат синчето кое долго време го посакувале.

„Не знам како да го објаснам она што го чувствував. Толку долго време го чекавме овој ден, што понекогаш ми се чинеше дека телефонот никогаш нема да заѕвони. Но, конечно заѕвони и нашето време дојде. Тоа беше нашиот син. Оттогаш, љубовта само расте“ – велат тие.

@goodnewscorrespondent

Adoptive parents meet their son for the first time. "I don't know how to explain what I was feeling. We waited so long for this day that, at times, it seemed like the phone would never ring. But it finally rang and our time had come. It was our son. Since then, the love has only grown."

♬ Clair De Lune - London Symphony Orchestra

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 62%
Се испраќа...

(Вкупно: 13336 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.