ВИДЕО: Емотивната реакција на маж кој слуша музика за првпат од 7-годишна возраст со помош на имплант
Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Емотивната реакција на маж кој слуша музика за првпат од 7-годишна возраст со помош на имплант

ВИДЕО: Емотивната реакција на маж кој слуша музика за првпат од 7-годишна возраст со помош на имплант

Видео од маж, кој слуша музика за првпат по децении, нема да ве остави рамнодушни.

„Денес овој маж слушна музика за првпат од 7-годишна возраст благодарение на кохлеарен имплант“ – пишува во описот на видеото објавено на Instagram.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 33%
  • 8%
  • 59%
Се испраќа...

(Вкупно: 734 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.