ВИДЕО: Божиќната реклама со две мечиња која растопи милиони срца
Почетна » Забава » Видео » ВИДЕО: Божиќната реклама со две мечиња која растопи милиони срца

ВИДЕО: Божиќната реклама со две мечиња која растопи милиони срца

Божиќната реклама на лондонскиот аеродром „Хитроу“ стана вистински хит, бидејќи допира до срцата на семејствата кои со нетрпение ги чекаат празниците за да ги видат најмилите.

Во видеото, две мечиња пристигнуваат на аеродром и неодоливо се движат низ сите стандардни процедури. Кога нив со отворени раце ќе ги пречекаат две затрчани дечиња, мечињата се претвораат во баба и дедо кои со радост ги гледаат своите внучиња.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19905 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?