Братска љубов: 2-годишно момче со зборови ја смирува расплаканата сестричка
Почетна » Забава » Видео » Братска љубов: 2-годишно момче со зборови ја смирува расплаканата сестричка

Братска љубов: 2-годишно момче со зборови ја смирува расплаканата сестричка

Видео од мало момче кое со зборови ја смирува расплаканата сестричка ќе ви го разубави денот.

„Во ред е, во ред е. Диши длабоко“ – ѝ вели 2-годишниот Боу на 5-месечната Ејнсли, која веднаш престанува да плаче.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 13%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 3582 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.