Братска љубов: Момче ѝ помага на сестра си која е во инвалидска количка да даде кош
Почетна » Забава » Видео » Братска љубов: Момче ѝ помага на сестра си која е во инвалидска количка да даде кош

Братска љубов: Момче ѝ помага на сестра си која е во инвалидска количка да даде кош

Слатко видео кое ја доловува братската љубов ќе ви го згрее срцето.

Во него, мало момче ѝ помага на сестра си со посебни потреби, која е во инвалидска количка, да даде кош.

„Ти можеш да го направиш тоа“ – ја охрабрува братчето.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9692 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.