Божиќната реклама на Ikea Србија нè потсетува: „Некои нешта може да се заменат, но љубовта не“
Почетна » Забава » Видео » Божиќната реклама на Ikea Србија нè потсетува: „Некои нешта може да се заменат, но љубовта не“

Божиќната реклама на Ikea Србија нè потсетува: „Некои нешта може да се заменат, но љубовта не“

Божиќната реклама на Ikea Србија грее срца.

Видеото прикажува тажно кученце кое сопствениците никако не можат да го развеселат. Потоа, тие се присетуваат што може да му помогне и му носат нова висока фотелја, а причината за враќањето на неговата радост ќе ви измами насмевка.

„Некои нешта може да се заменат, но љубовта не“ – се вели на крајот од видеозаписот.

Анкета

Анкета
Дали се согласувате со одлуката наставата да започне со физичко присуство?
  • 74%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 5922 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.