Блика од среќа: Девојче со церебрална парализа за првпат самостојно ги искачува скалите во својот дом
Почетна » Забава » Видео » Блика од среќа: Девојче со церебрална парализа за првпат самостојно ги искачува скалите во својот дом

Блика од среќа: Девојче со церебрална парализа за првпат самостојно ги искачува скалите во својот дом

Мало девојче со церебрална парализа блика од среќа откако за првпат самостојно ќе се искачи по скалите во својот дом. Видеото ќе ви во разведри денот.

Little girl with cerebral palsy climbs stairs for the first time

AWESOME: Little girl with cerebral palsy climbs stairs for the first time. She climbed each step until she reached the top while her mom cheered her on

Posted by FOX26 on Saturday, August 1, 2020

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10531 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.