Бесценета насмевка: Позитивна реакција на бебенце кога за првпат ја гледа мајка си јасно со очила
Почетна » Забава » Видео » Бесценета насмевка: Позитивна реакција на бебенце кога за првпат ја гледа мајка си јасно со очила

Бесценета насмевка: Позитивна реакција на бебенце кога за првпат ја гледа мајка си јасно со очила

Реакцијата на бебенце кое за првпат гледа јасно со очила ќе ви пробуди емоции.

Во видеото, на малата Марла ѝ ставаат очила, па штом ќе ја здогледа мајка си се смее и се радува. Нејзината насмевка топи срца.

Baby girl wears glasses and sees mom for the first time

This baby girl who was struggling with undiagnosed vision problems for a long time was shocked when her parents placed a pair of glasses over her eyes for the first time.

Posted by KUTV 2News on Sunday, September 22, 2019

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10518 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.