Бебенце со проблеми со слухот се смее наглас кога ќе го слушне гласот на сестричката со помош на помагало
Почетна » Забава » Видео » Бебенце со проблеми со слухот се смее наглас кога ќе го слушне гласот на сестричката со помош на помагало

Бебенце со проблеми со слухот се смее наглас кога ќе го слушне гласот на сестричката со помош на помагало

Бебенце стана хит на интернет откако го доби своето прво слушно помагало.

Малата Скарлет била родена три месеци предвреме и поради стомачна инфекција, морала да прима антибиотици, кои пак значително ѝ го влошиле слухот. Нејзиниот живот зачително се променил откако на 11 месеци го добила првиот апарат за слушање.

Реакцијата на Скарлет кога со помагалото ќе го слушне гласот на поголемата сестра е скапоцена. Нејзината насмевка ќе ви го стопли срцето:

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 6137 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.