30-минутни тренинзи од фитнес ѕвездата Кејла Ицинес
Почетна » Диети и фитнес » Фитнес видеа » 30-минутни тренинзи од фитнес ѕвездата Кејла Ицинес

30-минутни тренинзи од фитнес ѕвездата Кејла Ицинес

Кејла Ицинес е заслужна за подобрувањето на фигурата на илјадници лица кои со гордост ги покажуваат резултатите преку фото-споредби.

Популарната фитнес ѕвезда сними 4 тренинзи со кои можете да го обликувате телото во домашни услови.

30-минутните видеа вклучуваат вежби за кои не ви е неопходна специјална опрема.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 33%
  • 8%
  • 59%
Се испраќа...

(Вкупно: 699 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.