10-минутни вежби за цврсти и тонирани стомачни мускули од фитнес ѕвездата Памела Рајф
Почетна » Диети и фитнес » Фитнес видеа » 10-минутни вежби за цврсти и тонирани стомачни мускули од фитнес ѕвездата Памела Рајф

10-минутни вежби за цврсти и тонирани стомачни мускули од фитнес ѕвездата Памела Рајф

Памела Рајф е фитнес ѕвезда која со своите следбеници постојано споделува ефективни вежби за обликување и тонирање на телото.

Во 10-минутно видео, 22-годишната убавица демонстрира вежби за зацрстување на стомачните мускули кои ќе ви станат омилен дел во секојдневниот тренинг.

Памела Рајф

Погледнете ги вежбите кои треба да ги практикувате за да се збогувате со непосакуваните наслаги на стомакот:

Памела Рајф Памела Рајф

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 31%
  • 11%
  • 57%
Се испраќа...

(Вкупно: 1769 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.