10-минутни вежби за цврсти и тонирани стомачни мускули од фитнес ѕвездата Памела Рајф
Почетна » Диети и фитнес » Фитнес видеа » 10-минутни вежби за цврсти и тонирани стомачни мускули од фитнес ѕвездата Памела Рајф

10-минутни вежби за цврсти и тонирани стомачни мускули од фитнес ѕвездата Памела Рајф

Памела Рајф е фитнес ѕвезда која со своите следбеници постојано споделува ефективни вежби за обликување и тонирање на телото.

Во 10-минутно видео, 22-годишната убавица демонстрира вежби за зацрстување на стомачните мускули кои ќе ви станат омилен дел во секојдневниот тренинг.

Памела Рајф

Погледнете ги вежбите кои треба да ги практикувате за да се збогувате со непосакуваните наслаги на стомакот:

Памела Рајф Памела Рајф

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8587 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.