Почетна » Диети и фитнес » Фитнес видеа » Забавно слабеење: Тренинг со танцување кој ќе ве препоти од глава до пети

Забавно слабеење: Тренинг со танцување кој ќе ве препоти од глава до пети

Започнете ја годината со физичка активност која ем ќе ве расположи, ем ќе ве размрда квалитетно.

Тренингот на Шила Аве е базиран на танцување, па забавата е гарантирана. Сè што треба да направите е да се облечете комфорно и да се предадете на ритамот, а калориите забрзано ќе се топат.

30-минутните вежби се погодни и за почетници, па нема простор за изговори зошто да не ги испробате во домашна атмосфера.

Анкета

Анкета
Колку често купувате онлајн?
  • 39%
  • 27%
  • 18%
  • 16%
Се испраќа...

(Вкупно: 15052 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.