Ефективен домашен тренинг: 30-минутни кардио вежби без фитнес опрема
Почетна » Диети и фитнес » Фитнес видеа » Ефективен домашен тренинг: 30-минутни кардио вежби без фитнес опрема

Ефективен домашен тренинг: 30-минутни кардио вежби без фитнес опрема

Зголемувањето на температурите ни сигнализира да започнеме понапорно да работиме на подобрување на нашата линија, а со тоа истовремено и на нашето здравје.

Фитнес блогерката Ана, позната на социјалните мрежи како „Growing Annanas“, нуди кардио тренинг, кој ќе ве испоти и со сигурност ќе ве доведе чекор поблиску до посакуваната цел.

Размрдајте се со овие високо интензивни вежби:

Анкета

Анкета
Колку често купувате онлајн?
  • 37%
  • 30%
  • 17%
  • 16%
Се испраќа...

(Вкупно: 1927 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.