Почетна » Диети и фитнес » Фитнес видеа » Вирално видео: 20-минутен тренинг за целото тело за одличен старт на 2024 година

Вирално видео: 20-минутен тренинг за целото тело за одличен старт на 2024 година

Си поставивте нови поамбициозни цели за физичка активност во новата година? Започнете навреме да ги остварувате.

Фитнес ѕвездата Клои Тинг ќе ви помогне да си ја подобрите кондицијата и да топите масни наслаги со тренинг кој можат да го практикуваат и почетници. Вкупно 29 вежби се поделени во 4 серии, а ниту една од нив не вклучува скокање, што значи дека се нежни за зглобовите.

Започнете го новото фитнес патување сега, за да имате фигура со која ќе се гордеете.

Видео

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 62%
Се испраќа...

(Вкупно: 13342 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.