ВИДЕО: 8-минутен тренинг за рамен и тониран стомак
Почетна » Диети и фитнес » Фитнес видеа » ВИДЕО: 8-минутен тренинг за рамен и тониран стомак

ВИДЕО: 8-минутен тренинг за рамен и тониран стомак

За атрактивна фигура, особено е важно зацврстувањето на средишниот дел од телото.

Сели Кларк креираше краток, но ефективен тренинг кој ги таргетира стомачните мускули. Во само 8 минути, ќе направите вежби кои ќе ви помогнат да ги обликувате проблематичните области и да си ја зголемите самодовербата.

Анкета

Анкета
Колку често купувате онлајн?
  • 36%
  • 30%
  • 18%
  • 16%
Се испраќа...

(Вкупно: 5796 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.