Почетна » Диети и фитнес » Фитнес видеа » ВИДЕО: 5-минутен тренинг за потенка и поцврста половина

ВИДЕО: 5-минутен тренинг за потенка и поцврста половина

Краток тренинг за потенок струк го руши изговорот „Немам време за вежбање“, бидејќи со само неколку минутки дневно ќе го обликувате проблематичниот средишен дел од телото.

Доколку копнеете по цврста и убаво обликувана половина, Мери Браун ги има вистинските вежби за вас. Дефинирајте ги стомачните мускули со таргетирани вежби кои ќе ви ги подарат посакуваните резултати.

Време е да издвоите по 5 минути дневно за да се радувате на телото од вашите замисли.

Анкета

Анкета
Колку често купувате онлајн?
  • 38%
  • 28%
  • 18%
  • 16%
Се испраќа...

(Вкупно: 17065 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.