ВИДЕО: 5 летни тренинзи за супер фит тело
Почетна » Диети и фитнес » Фитнес видеа » ВИДЕО: 5 летни тренинзи за супер фит тело

ВИДЕО: 5 летни тренинзи за супер фит тело

Сакате да ја разнообразите вашата рутина за вежбање или допрва влегувате во трката за фит тело? Action Jacquelyn со динамични видеа ќе ви помогне да останете на вистинскиот пат.

Во продолжение се тренинзи кои таргетираат различни делови од телото и можете да ги комбинирате по желба за да постигнете најдобри резултати.

Акцент на стомачните

За тонирани нозе

Кардио за целото тело

За атрактивни раце

Пилатес тренинг за целото тело

Анкета

Анкета
Каде ќе го прославите доаѓањето на 2022 година?
  • 6%
  • 13%
  • 56%
  • 5%
  • 2%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 2447 гласа)

Цитат

Ако гледате што имате во животот, секогаш ќе имате повеќе. Ако гледате што немате во животот, никогаш нема да имате доволно.

Опра

Виц

На интервју за работа во државно...

Директорот: Госпоѓице, зошто би сакале да работите токму во ова претпријатие?

Кандидатката: Татоооо, те молам доста со глупави прашања.