Почетна » Диети и фитнес » Фитнес видеа » ВИДЕО: 30-минутни кардио вежби за намалување на масти

ВИДЕО: 30-минутни кардио вежби за намалување на масти

Натали Вајт ве води низ 30-минутен тренинг кој ќе ви помогне да ги согорите несаканите масти.

Фитнес инструкторката ги покажува кардио вежбите со помош на придружничките Полин и Маја, која презентира модифицирана верзија на вежбите за почетници.

Не го пропуштајте овој тренинг со кој ќе го активирате секој мускул на телото:

Анкета

Анкета
Колку често купувате онлајн?
  • 39%
  • 27%
  • 18%
  • 16%
Се испраќа...

(Вкупно: 15052 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.