Почетна » Диети и фитнес » Фитнес видеа » ВИДЕО: 20-минутен тренинг за тонирање на целото тело од фитнес ѕвездата Клои Тинг

ВИДЕО: 20-минутен тренинг за тонирање на целото тело од фитнес ѕвездата Клои Тинг

Клои Тинг привлекува ентузијасти за вежбање со нови рутини.

Популарната јутјуберка подготви краток тренинг кој ги активира мускулите на целото тело. Вкупно 24 вежби се поделени во 5 сета, а можете да ги практикувате со или без тегови.

Топлите денови се пред нас, па фрлете се во акција за да ја доведете фигурата во врвна форма.

Анкета

Анкета
Колку често купувате онлајн?
  • 39%
  • 27%
  • 18%
  • 16%
Се испраќа...

(Вкупно: 15057 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.