Почетна » Диети и фитнес » Фитнес видеа » ВИДЕО: 10-минутен пилатес тренинг за заоблен и цврст задник

ВИДЕО: 10-минутен пилатес тренинг за заоблен и цврст задник

Сакате да го подобрите изгледот на проблематичната седишна регија? Имаме одличен предлог – пилатес тренинг со фит ѕвездата Лили Сабри.

Со помош на бавни, но контролирани движења, ќе го обликувате, подигнете и зацврстите задникот за да се чувствувате сексапилно и самоуверено.

Потребни ви се само 10 минути дневно и конзистентност за да стигнете до посакуваните резултати.

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 62%
Се испраќа...

(Вкупно: 13336 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.