Почетна » Диети и фитнес » Фитнес видеа » ВИДЕО: 10-минутен пилатес тренинг за заоблен и цврст задник

ВИДЕО: 10-минутен пилатес тренинг за заоблен и цврст задник

Сакате да го подобрите изгледот на проблематичната седишна регија? Имаме одличен предлог – пилатес тренинг со фит ѕвездата Лили Сабри.

Со помош на бавни, но контролирани движења, ќе го обликувате, подигнете и зацврстите задникот за да се чувствувате сексапилно и самоуверено.

Потребни ви се само 10 минути дневно и конзистентност за да стигнете до посакуваните резултати.

Анкета

Анкета
Каде на летен одмор годинава?
  • 10%
  • 41%
  • 17%
  • 32%
Се испраќа...

(Вкупно: 3436 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.