Почетна » Диети и фитнес » Фитнес видеа » ВИДЕО: Супер брз тренинг кој ефикасно топи калории и масни наслаги

ВИДЕО: Супер брз тренинг кој ефикасно топи калории и масни наслаги

Остварувањето на сонот за убава фигура повеќе не го одложувајте ниту еден ден. Од атрактивно тело ве делат само упорноста за вежбање и секојдневното квалитетно потење.

Фитнес ѕвездата Мери Браун креираше тренинг кој не само што ќе ве облее со пот, туку и ќе согори голем број калории и ќе го стопи оној слој масни наслаги кој толку многу ве фрустрира.

Очекувајте да ви се забрза срцето и да ве „печат“ мускулите, но задоволството кое ќе го чувствувате на крајот ќе биде незаменливо.

Анкета

Анкета
Каде на летен одмор годинава?
  • 10%
  • 41%
  • 17%
  • 32%
Се испраќа...

(Вкупно: 3436 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.