ВИДЕО: Вежби од кои ќе ви „горат“ мускулите од тренерката на Селена Гомез
Почетна » Диети и фитнес » Фитнес видеа » ВИДЕО: Вежби од кои ќе ви „горат“ мускулите од тренерката на Селена Гомез

ВИДЕО: Вежби од кои ќе ви „горат“ мускулите од тренерката на Селена Гомез

Барате вежби кои ќе ви ги загреат мускулите и забрзано ќе ви го обликуваат телото? Тренерката Ејми Дејвис, која е заслужна за изгледот на многу ѕвезди, меѓу кои Селена Гомез, создаде ефективен 30-минутен тренинг.

Вежбите комбинираат пилатес, танц и јога и се одличен фитнес предизвик на кој можете да одговорите дома, кога и да посакате.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека треба да се продолжи породилното отсуство?
  • 19%
  • 73%
  • 9%
Се испраќа...

(Вкупно: 22503 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.