ВИДЕО: Вежби за цврст и секси задник
Почетна » Диети и фитнес » Фитнес видеа » ВИДЕО: Вежби за цврст и секси задник

ВИДЕО: Вежби за цврст и секси задник

Во потрага сте по вежби кои ќе го обликуваат и зацврстат вашиот задник? Вежбите од видеото ќе ви помогнат да изгледате фантастично од секој агол.

За 28 минути ќе согорите 190-260 калории и ќе ги активирате сите мускулни групи кои го дефинираат изгледот на задникот.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6811 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.