ВИДЕО: Вежби за тонирање на целото тело со Катарина Ивановска
Почетна » Диети и фитнес » Фитнес видеа » ВИДЕО: Вежби за тонирање на целото тело со Катарина Ивановска

ВИДЕО: Вежби за тонирање на целото тело со Катарина Ивановска

Катарина Ивановска активно тренира за да го одржува своето тело во фит форма.

32-годишната манекенка заедно со нејзиниот тренер Мирко Петровски снимија видео во кое презентираат вежби за тонирање на целото тело.

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6819 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.