Почетна » Диети и фитнес » Фитнес видеа » Божиќен тренинг: 12-минутни вежби на празнични песни од атрактивната Памела Рајф

Божиќен тренинг: 12-минутни вежби на празнични песни од атрактивната Памела Рајф

Памела Рајф ќе ве натера да го размрдате телото со енергичен тренинг.

Убавата фитнес ѕвезда состави плејлиста со хит песни и сними божиќно видео во кое вежба додека танцува.

„Танцувајте и не грижете се за ништо... Без разлика дали сте по пижами, џемпер или спортска комбинација, ова ќе ви го подобри расположението. Можете да дадете 100% од вашата енергија и да го претворите ова во тренинг или можете едноставно да уживате во забавен момент во дневната соба“ – напиша таа.

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 62%
Се испраќа...

(Вкупно: 13342 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.