Без фитнес справи: Вежби за тонирање на телото за кои ви е потребна само столица
Почетна » Диети и фитнес » Фитнес видеа » Без фитнес справи: Вежби за тонирање на телото за кои ви е потребна само столица

Без фитнес справи: Вежби за тонирање на телото за кои ви е потребна само столица

Кога некој сака да вежба и да го одржува своето тело во добра форма, не му требаат скапи справи.

Фитнес зависничката Ана Рендерер сподели вежби за тонирање на телото за кои е потребна само една стабилна столица, а секако и мотивација.

Погледнете го видеото, соберете енергија и започнете да се потите:

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 14%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 4739 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.