Без изговори: 20-минутен тренинг за топење масти за почетници
Почетна » Диети и фитнес » Фитнес видеа » Без изговори: 20-минутен тренинг за топење масти за почетници

Без изговори: 20-минутен тренинг за топење масти за почетници

Нашата фантазија може да биде мошне „плодна“ кога станува збор за смислување на изговори за одложување на вежбањето. Но, малку или нула од нив се оправдани.

Пред да му дозволите на мозокот да замине во таа насока, станете и започнете го новиот тренинг на MadFit, кој не бара никаква опрема и е наменет за почетници.

Топете масти без да ги оптоварувате зглобовите со скокање:

Анкета

Анкета
Колку често купувате онлајн?
  • 36%
  • 30%
  • 18%
  • 16%
Се испраќа...

(Вкупно: 5796 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.