Почетна » Диети и фитнес » Фитнес видеа » Барби тренинг: 6-минутни денс вежби од атрактивната Памела Рајф на песните од филмот „Barbie“

Барби тренинг: 6-минутни денс вежби од атрактивната Памела Рајф на песните од филмот „Barbie“

Барби манијата ја зафати секоја сфера, па така и фитнесот.

Фитнес ѕвездата Памела Рајф склопи денс тренинг за кој вежба додека танцува на песните од актуелниот филм „Barbie“.

Следете ги 6-минутните вежби од атрактивната русокоса и обликувајте го телото додека се забавувате:

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 10%
  • 26%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 7979 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.