Почетна » Диети и фитнес » Фитнес видеа » Барби тренинг: 10-минутни денс вежби од атрактивната Памела Рајф на песните од филмот „Barbie“

Барби тренинг: 10-минутни денс вежби од атрактивната Памела Рајф на песните од филмот „Barbie“

Барби манијата ја зафати секоја сфера, па така и фитнесот.

Фитнес ѕвездата Памела Рајф склопи денс тренинг за кој вежба додека танцува на песните од актуелниот филм „Barbie“.

Следете ги 10-минутните вежби од атрактивната русокоса и обликувајте го телото додека се забавувате:

Анкета

Анкета
Каде на летен одмор годинава?
  • 10%
  • 41%
  • 17%
  • 32%
Се испраќа...

(Вкупно: 3436 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.