Среќната добитничка на Philips Lumea е... Плус поволности за сите
Почетна

Среќната добитничка на Philips Lumea е... Плус поволности за сите

Фотодепилаторот Philips Lumea разгоре многу дискусии и копнежи, нудејќи ефикасно, брзо и безболно ослободување од несаканите влакна.

На една форумџика на Форум Фемина ѝ се насмевна среќата да го добие престижниот уред како подарок. Имено, благодарение на Philips, добитничката zhap4e може да ужива во придобивките од популарниот фотодепилатор.

Philips Lumea

Поволност при купувањето за сите

Поради големиот интерес, Philips, Neptun и Setec одлучија да ги израдуваат сите кои сонуваат за мазна кожа и креираа специјална понуда – Philips Lumea е достапен на 36 рати без камата.

Philips Lumea

Исклучителната поволност значително го олеснува патот до посакуваната кадифено нежна кожа, непосредно пред празниците.

Не чекајте, во новата година уживајте во бенефициите од фотодепилацијата. Повеќе информации за уредот и промоцијата ќе најдете ТУКА.

Промотивен текст

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 8150 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.